Biz Kimiz?

Yalova Çakıroğlu Rent A Car Oto Kiralama siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla, en konforlu araçları kiralama hizmetini tüm aşamalarıyla “maksimum kaliteli hizmet” ile sunmak için kurulmuş bir web sitesidir.

Araç kiralama hizmeti sadece bir araç temin etmek değildir. Sizlerinde bizi tanımadan önce tecrübe ettiğiniz gibi, rent a car sektöründe kiraladığınız herhangi bir araç için bir araç sahibi olunacak miktarlar ödemiş olanlarınız da var, kiraladığı aracı teslim alamayanlar da, hatta teslim ettiği aracın başına açtıklarından hala kurtulamayanlar da. 

% 100 Müşteri Memnuniyeti
Yalova Çakıroğlu Rent A Car Oto Kiralama olarak ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar bir çok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Araç filomuz her geçen gün yeni model ve marka araçlarla büyümektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun gördüğünüz araçlarla ilgili özelliklere ve fiyat bilgilerine www.cakirogluotokiralama.com web sayfamızdan ulaşabilir ve online rezervasyon yapabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye’nin her yerinden +90 530 790 77 08’nolu çağrı merkezimizi arayarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN

Detaylı

Arama

- Daha iyi sonuçlar için alanları doldurun -