Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama Hizmeti Nedir?
Günlük araç kiralama, bir aracı satın almak yerine sadece ihtiyaç duyulduğu gün veya günler için kiralayarak ulaşım gereksinimlerinizi karşılar ve bu sayede maliyetleri azaltır.

Günlük Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Yapılır?
Günlük araç kiralama için rezervasyon yaptırdığınız aracın ödemesini isterseniz önceden yapabilir, ya da aracı teslim alırken ödeme yapabilirsiniz. Aracınızı teslim almaya giderken ehliyetiniz, kimliğiniz ve provizyon işleminde kullanılmak üzere, kendi adınıza düzenlenmiş bir kredi kartını yanınıza aldığınızdan emin olmalısınız.

Günlük Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları
Satın alınan bir aracın sabit masraflarının yanı sıra sigortalar, vergiler, tamir, bakım ve benzeri maliyetleri ortadan kaldırarak, yeni ve bakımlı bir aracı kiralamanızı ve sadece ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca kesintisiz kullanabilmenizi sağlar.

Günlük Araç Kiralama Hizmetinde Nelere Dikkat Etmeli?
Günlük araç kiralama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar aşağıda sıralanmıştır:

Kiralayacağınız aracın seyahat edecek kişi sayısı, bagaj hacmi, yakıt tüketimi gibi özelliklerinin taleplerinizi karşılayacağından emin olmak
Kiralayacağınız aracın sigortasının neleri kapsadığını detayları ile öğrenmek ve gerekiyorsa ek sigortaları da almak.
Kiralama sözleşmesini detaylı olarak inceleyerek, merak ettiğiniz tüm soruları sormak.
Aracı teslim alırken araçta bulunan tüm hasarları tespit ederek, teslim formunda işaretlenmesini sağlamak, gerekiyorsa fotoğraflar çekmek.
Aracı teslim alırken yakıt miktarını not etmek, gerekiyorsa yakıt göstergesinin fotoğrafını çekmek.
Çakıroğlu Günlük Araç Kiralama
Günlük araç kiralamaya ihtiyaç duyduğunuzda, +90 530 790 77 08 telefondan çağrı merkezimizi arayarak veya web sitemizi ziyaret ederek birkaç dakika içinde ihtiyacınız olan aracı kolay ve hızlı bir şekilde seçip rezervasyon yapabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Kiralama Hizmeti Nedir?
30 günden daha uzun bir süre için yapılan araç kiralamaları uzun dönem kiralama olarak adlandırılır. Bu tür kiralamalar bireysel olarak ta yapılabilmekle birlikte genellikle firmalar tarafından tercih edilen bir kiralama şeklidir.

Uzun Dönem Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?
Uzun dönem kiralamaların prosedürü, kiralanacak araçların sayısı, kiralama süresi, yapılacak toplam kilometre gibi faktörlere göre fiyat çalışmaları yapıldığı, ayrıca kiralama yapan firmanın finansal analizi yapıldıktan sonra fiyat verilebildiği için, info@cakirogluotokiralama.com rezervasyon merkezimize yazılı talebinizin iletilmesi ile yapılmaktadır.

Uzun Dönem Kiralama Hizmetinin Avantajı Nedir?
Uzun dönem kiralama hizmeti aldığınızda, kiralanan araçların vergi, bakım ve onarım, sigorta ve tüm giderleri kiralama süresince Yalova Çakıroğlu Oto Kiralama tarafından karşılanır. Kiralama yapan firma, araçlar için ekstra finans yüküne katlanmaz, böylece araçlar için ayıracağınız nakit kaynaklarını farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Uzun Dönem Kiralama Hizmetinin Kolaylıkları Nedir?
Uzun Dönem kiralama hizmeti ile aylık kiralama bedellerini gider olarak gösterebilir, ayrıca aracınızla ilgili takip işlemlerini üstlenmek zorunda da kalmazsınız.

Uzun Dönem Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?
Uzun dönem araç kiralama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken başlıca konular şunlardır:

Uzun dönem kiralama yapacağınız araçları ihtiyacınıza uygun marka ve modellerden seçmek
Aracın yakıt tüketimini dikkate alarak, aracın size getireceği yakıt maliyetini hesaplamak.
Aracın sigortasının neleri kapsadığını dikkatle inceleyerek, gerekiyorsa ek sigortaları almak.
Uzun Dönem Araç Kiralama Sözleşmesinin bütün maddelerini dikkatle inceleyerek, sözleşmenin kapsamı konusunda bilgi sahibi olmak.
Aracı teslim alırken yakıt miktarı ve varsa çizikleri dikkatle not etmek ve gerekiyorsa fotoğraflarını çekmek.

Transfer Hizmetleri

Transfer Hizmetleri

Transfer Hizmeti Nedir?
Yalova Çakıroğlu Oto Kiralama, Havalimanı, otel, şehir ve diğer transfer hizmetlerinizi 24 saat boyunca sizlere deneyimli, güvenilir ve profesyonel olarak sağlamaktadır. Türkiye’nin her bölgesinde tercih edebileceğiniz transfer seçenekleri ve detaylı alternatifleri sizlerin tercihinize sunulmaktadır.

Transfer Hizmetinin Avantajları
Seyahat ettiğiniz şehirlerin, bölgesel ve dönemsel trafik yoğunlukları, yerel etkinlikler ve kutlamalar gibi seyahat planınıza dahil etmediğiniz nedenler yüzünden sorun yaşamayı elbette istemezsiniz. Transfer hizmeti kullanmak sizleri bu olumsuz olasılıklardan koruyacaktır.

Transfer hizmeti alarak zamanınızı daha verimli kullanabilir, herhangi bir gecikme ve aksaklık yaşamadan ulaşmak istediğiniz yere güvenle ulaşabilirsiniz.

Transfer Hizmeti Nasıl Uygulanır?
Rötar sizi korkutmasın güvendesiniz. Operasyon birimi uçuşunuzu siz iniş gerçekleştirene kadar uçuş kodu üzerinden takip eder ve siz değerli misafirlerimizi tam zamanında karşılarlar. Bu sayede rötar vb sebeplerden ötürü hizmetinizin aksayacağı endişesini yaşamazsınız.